Běžecký lyžařský areál Schöneben

Běžecký lyžařský areál Schöneben

Běžecký areál se nachází v nadmořské výšce cca 1.000 metrů u hraničního přechodu Zadní Zvonková – Schöneben. Jedná se o nejkvalitnější běžecký areál na Šumavě s vynikající sněhovou jistotou od prosince do konce března.
Běžecký areál Schöneben uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře - 78 km dlouhá síť běžeckých stop pro klasický styl a bruslení. Stopy jsou denně upravovány.

Hlavní nástupní místo s velkokapacitním parkovištěm na běžecké stopy je hned u příjezdové silnice do areálu Schöneben. Přímo u nástupu se nachází multifunkční Böhmerwaldarena s restaurací, převlékárnou, toaletami a dalším potřebným zázemím. Na běžecké stopy je možné rovněž nastoupit z parkoviště skiareálu Hochficht nebo v Grünnwaldu. 

Vstup na běžecké stopy Schöneben-Hochficht je zpoplatněn částkou 3,50 €/osoba/den. Vstup se hradí přímo na parkovišti nástupních míst. Parkoviště je zdarma.

Přímo u běžeckých stop Schöneben je rozhledna Moldaublick s nádherným výhledem na celé Lipno a na protější straně rozhledna Alpenblick, ze které je vidět Mühlviertel a Alpy.

YSL Replica Sale YSL Top Handle Chain bags Replica YSL Clutches Replica YSL Crossbody Replica YSL Envelope Chain Bags Replica YSL Handbags Replica YSL Large Shoulder Bags Replica YSL Mini Bags Replica YSL Tote Replica スーパーコピーブランド激安販売店